Sukienki na wesele - najpopularniejsze fasony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenie na wesele jest powodem do dumy, po krótkiej chwili radości doświadczamy jednak zazwyczaj chwil niepokoju. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Skoro mamy wybrać się na wesele, musimy się stosowanie ubrać, a znalezienie idealnej sukienki na wesele nie jest wcale łatwe. Na szczęście, istnieje przynajmniej kilka typów kreacji, które mogą ułatwić nam zadanie i zagwarantować, że zachwycimy swoim wyglądem. Warto więc przyjrzeć się im.

Sukienki z dużym dekoltem

Sukienki z dużym dekoltem mogą wydawać się propozycją skierowaną jedynie do najodważniejszych kobiet, często można też usłyszeć, że nie powinno się po nie sięgać, jeśli nie ma się naprawdę okazałego biustu. Na szczęście, tak jedno, jak i drugie przeświadczenie nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

Prawdą jest to, że właśnie kobiety o dużym biuście są naturalnymi adresatkami tego rodzaju kreacji, okazuje się jednak, że duży dekolt może nie tylko skupić uwagę otoczenia na biuście, ale również… optycznie powiększyć piersi. Wiele zależy od tego, z jakim typem dekoltu mamy do czynienia, w jakiej kolorystyce jest utrzymana sukienka i jakie dodatki planujemy do niej założyć. Nie warto zatem rezygnować z tego kroju przed jego przetestowaniem.

Sukienki z małym dekoltem

Sukienki z małym dekoltem cieszą się zainteresowaniem przede wszystkim dlatego, że jawią się zazwyczaj jako stosowane, a tym samym sukienka litera A​bardziej stosowne niż odważne kreacje z mocnym wycięciem. Nie oznacza to jednak, że są propozycją skierowaną jedynie do tych kobiet, które nie chcą rzucać się w oczy. Niewielki dekolt potrafi być znacznie bardziej uwodzicielski niż bardzo odważna kreacja zwłaszcza, że nie brakuje mężczyzn, którzy uwielbiają stroje pobudzające ich wyobraźnie, a nie takie, które nie pozostawiają żadnej tajemnicy. Niewielki dekolt jest też w stanie bardzo ładnie wyeksponować dość duży biust zwłaszcza, jeśli jego wielkość sprawia, że nie prezentuje się on zbyt estetycznie w klasycznej sukience z dekoltem.

Sukienki w kształcie litery A

Sukienki w kształcie litery A są idealne, gdy chcemy pochwalić się kobiecym biustem, ale obawiamy się, że szerokie uda i bardzo kobiece kształty mogą zepsuć korzystne wrażenie. Sukienka tego typu ma zwykle wymodelowaną górę i rozchodzący się dół, pozwala więc na modelowanie kobiecej sylwetki odwracając uwagę od nadmiernych krągłości.